EKSPRES SAECO PICOBARISTO

Philips Saeco PicoBaristo HD8927/09 to w pełni automatyczny ekspres, który w zaledwie kilka chwil oczaruje Cię niezwykle smaczną kawą. Urządzenie charakteryzuje się technologią szybkiego podgrzewania, która sprawia, że jest ono zawsze gotowe do pracy. Model ten wyposażony jest w zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l, pojemnik na ziarna kawy 250 g oraz pojemnik na 15 porcji odpadków. Regulowana wysokość kranika umożliwia stosowanie filiżanek i szklanek o wysokości od 78 do 164 mm.

Ekspres posiada całkowicie ceramiczny młynek, który eliminuje problemy przypalonej kawy. Młynki te nie przegrzewają się, co zapewnia idealne mielenie ziarenek kawy, długotrwałe działanie urządzeń oraz bardzo cichą pracę.

Technologia ta zapewnia użytkownika o stałej gotowości ekspresu. Podczas zaparzania espresso i cappuccino nie ma żadnych przerw między kolejnymi filiżankami, dzięki czemu możemy przygotowywać kawę za kawą.

Pojemnik na mleko wyposażony został w dwie komory, które pozwolą uzyskać doskonałą piankę w napojach mlecznych. Wystarczy tylko wlać mleko do pojemnika, podłączyć go do ekspresu i wybrać rodzaj kawy. Technologia dwóch komór gwarantuje profesjonalne przygotowanie napojów kawowych z gęstą i trwałą pianką, zawsze o doskonałej temperaturze.

Urządzenie pozwala zmielić ziarenka w 10 poziomach grubości. Najdrobniej zmielone ziarna umożliwiają stworzenie mocnego espresso, najgrubsze mielenie natomiast oferuje uzyskanie kawy łagodniejszej, zależnej od preferencji użytkownika.

Dużą zaletą jest funkcja pamięci, która umożliwia ustawienie i zapisanie odpowiedniego czasu parzenia, temperatury i mocy kawy. Dzięki temu za każdym razem otrzymasz filiżankę idealnie zaparzonej kawy zgodnej z Twoimi upodobaniami.

Innowacyjny filtr gwarantuje higienicznie czystą i wolną od zanieczyszczeń wodę. Filtr należy wymieniać co 3 miesiące, by kamień nie osadził się w urządzeniu aż do przygotowania 5000 filiżanek kawy.

Podstawowe dane:

Producent: Saeco

Seria: PicoBaristo

Typ ekspresu:Automatyczny

Rodzaj ekspresu: Ciśnieniowy

Kolor: Czarny, stal szlachetna

Wysokość [cm]: 33

Szerokość [cm]: 21.5

Głębokość [cm]: 42.9

 

9.7 Ocena ogólna
EKSPRES SAECO PICOBARISTO

Idealny prezent na rocznicę ślubu

Zadowolenie
10
Jakość wykonania
10
Cena
9
Plusy
  • Łatwość obsługi i konserwacji
  • Wielofunkcyjność
  • Zajmuje mało miejsca
  • Elegancki design
  • bardzo smaczna kawa
Minusy
  • Cena
Dodaj swoją opinię
We will be happy to hear your thoughts

Dodaj odpowiedź

Średnia ocena

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0