Mata edukacyjna Fisher Price

Rainforest Mata edukacyjna została stworzona przez niezwykle popularną firmę Fisher-Price.

Produkt przeznaczony dla dzieci od pierwszego miesiąca życia. Mata dedykowana jest dla najmłodszych dzieci, wspierającej wczesny rozwój.

Mata jest w kolorze świeżej, jasnej zieleni  przedstawiającą sympatyczne zwierzęta lasu tropikalnego. Nad matą rozpięte są cztery plastikowe rurki, które spotykają się na szczycie. Wyposażone w światła i dźwięki. Rurki schowane są w zielonym materiale w deseń przedstawiający liście oraz wielokolorowym materiale przedstawiającym tęczę. Do modułu grającego podczepione są listki oraz pomarańczowa gałązka, na której wiszą dwa kolorowe motylki.

Mata posiada wiele elementów i niespodzianek do odkrycia dla małego odkrywcy. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa w towarzystwie swoich nowych przyjaciół z „deszczowego lasu”: małpki, tukana, słonika, motylków i żyrafy z lustereczkiem w pyszczku. Mata wzbudzi u Twojego dziecka ogromną ciekawość i chęć odkrywania nowych rzeczy.

Moduł grający wyposażony został w kolorowe światełka, które mogą świecić wraz z dźwiękami lasu tropikalnego lub melodiami. Matę wyposażono w 4 różne melodyjki oraz dźwięki lasu tropikalnego. Dźwięki mogą zostać aktywowane przez rodzica i będą wtedy odtwarzane w kółko przez 20 minut.

Zabawka wymaga 3 baterii typu AAA (LR03) 1,5V.

Wymiary 75 x 75 cm

Wiek: 0+

9 Ocena ogólna
Mata edukacyjna

Idealna dla noworodków oraz rocznych dzieci.

Zadowolenie
10
Jakość wykonania
9
Cena
8
Plusy
  • zabawna
  • łatwa w utrzymaniu czystości
  • solidnie wykonana
  • można ją przenieść w każde dowolne miejsce
Minusy
  • cena
Dodaj swoją opinię
We will be happy to hear your thoughts

Dodaj odpowiedź

Średnia ocena

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0